Sprawdź nasze aktualności! Zapoznaj się z wpisami

Czym jest system HS?

Kiedy widoki za oknem zapierają dech w piersiach, chcesz cieszyć się wypielęgnowanym ogrodem lub mieć oko na bawiące się na tarasie dzieci, system HS doskonale sprawdzi się w Twoim domu. To okucie podnoszono-przesuwne, które umożliwia wyjście na zewnątrz, jednocześnie wpuszczając do wnętrz maksymalną ilość światła dziennego. Sprawdź, czym się charakteryzuje.

Przeszklona ściana zamiast tradycyjnej z cegieł? Okna o powierzchni kilku metrów kwadratowych to spektakularny element wystroju o wielu walorach użytkowych. Miejscem montażu systemu HS jest najczęściej salon lub sypialnia — pomieszczenie, które graniczy bezpośrednio z ogrodem lub tarasem. Pomimo początkowej nieufności, tysiące Polaków wybiera rozwiązanie, które gwarantuje nie tylko piękne widoki i niczym nieograniczony napływ światła dziennego. HS, dzięki systemowi podnosząco- przesuwnemu nie ogranicza miejsca wewnątrz, tak jak tradycyjnie otwierane drzwi. Jego obsługa jest łatwa, a całość konstrukcji spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa.

Nowoczesny i designerski system HS

Przeszklona tafla w domu to element, który zwróci uwagę wszystkich gości. Wbrew pozorom ściana, która zostanie zamieniona na okno i drzwi w systemie HS gwarantuje równie dobrą akustykę i termoizolację, jak jej murowany odpowiednik. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań i stworzeniu produktu o optymalnej przepuszczalności powietrza, wodoszczelności oraz odporności na wiatr. Stabilna konstrukcja, która opiera się na niezniszczalnej ramie aluminiowej pozwala wierzyć, że system HS spełni nawet najwyższe wymagania, jakie stawia nowoczesne budownictwo energooszczędne i pasywne.

Ulepszane systemy HS odznaczają się możliwością:

  • tworzenia okien i drzwi nawet o dużej czy niestandardowej powierzchni
  • konfiguracji produktu na kilka sposobów
  • likwidacji progu, a tym samym usunięcia barier komunikacyjnych
  • lekkiego otwierania drzwi, poprzez przekręcenie klamki i swobodne przesuwanie skrzydeł

Systemy HS są poddawane metamorfozom, aby sprostać oczekiwaniom klientów oraz możliwościom budynków. Są dostępne w niestandardowych konfiguracjach, a oprócz części ruchomych zawierają także elementy stałe połączone eleganckimi okuciami.

Nasze najpopularniejsze modele