Sprawdź nasze aktualności! Zapoznaj się z wpisami

Okna tworzone z miłości

Każdy z nas wie, że najważniejszy jest dom. Okna do domu lub mieszkania wraz z drzwiami oraz ścianami tworzą szkielet w którym przeżywamy miłość, chwile radości oraz spędzamy czas z naszymi najbliższymi. Otwórz okno na świat w Twoim domu i ciesz się radością posiadanych produktów naszej firmy. Naszą pasją jest tworzenie okien, przez które z chęcią i radością będziesz obserwował świat biegnący za oknem.

Bezpieczeństwo oraz certyfikaty

Nasze okna przechodzą wszelkiej maści testy, aby zostać produktami certyfikowanymi w zakresie bezpieczeństwa oraz wygody użytku. Nasi specjaliści, m.in. architekci oraz inżynierowie dbają również o przeprowadzanie testów naszych okien. Do produkcji używamy surowców i akcesoriów najwyższej jakości, dbając przy tym o środowisko. Wszystko robimy po to, aby nasze okna służyły Ci przez lata.

Do kogo kierujemy swoje usługi?

Cenimy przede wszystkim komfort oraz wygodę użytkowania produktów firmy Okno House. Wierzymy w potencjał naszych specjalistów oraz stale inwestujemy w ich wiedzę.

Dystrybucja

Nasze oddziały mieszczą się m.in. w Częstochowie oraz Warszawie. Nasi pracownicy współpracują z Punktami Sprzedaży w całym kraju, dzięki czemu wiele osób może patrzeć na świat przez nasze okna.

Aktualności

Pasja tworzenia oraz zapewnienia ciągłego bezpieczeństwa kieruje naszą firmą w udzielaniu Wam informacji na temat systemów wykorzystywanych w naszych oknach .

Nasze najpopularniejsze modele