Sprawdź nasze aktualności! Zapoznaj się z wpisami

Schuco HS

Systemy HS — niech światło zaleje Twoje wnętrza

Kiedy remontujesz mieszkanie lub budujesz dom starasz się, aby każdy element wykończenia wpisywał się w założoną wizję aranżacyjną. Ważną rolę odgrywa w niej system drzwi przesuwnych i podnoszono-przesuwnych, które łączą salon z balkonem czy pokój dzienny z tarasem. Systemy HS sprawdzają się wówczas najlepiej, ponieważ gwarantują maksymalne wykorzystanie przestrzeni ściennej, zamieniając ją w przeszkloną taflę. Nowoczesne systemy HS nie dzielą pomieszczenia od tego, co na zewnątrz, ale otwierają dom na wspaniałe widoki i ekspozycję słoneczną.

Oferowane przez nas systemy HS o wysokiej izolacyjności cieplnej, nie tylko gwarantują Ci utrzymanie pożądanej temperatury wewnątrz. Odznaczają się perfekcyjną wodoszczelnością, doskonałą izolacyjnością akustyczną i bezpieczeństwem. Zawierają skuteczną ochronę przed włamaniem do klasy RC 2 włącznie.

Jakie cechy charakterystyczne mają systemy HS?

Systemy HS oprócz spektakularnych widoków i dużej przepuszczalności światła dziennego charakteryzują się wysokim komfortem obsługi. Dlatego są wybieranie nie tylko w nowoczesnym budownictwie mieszkalnym, równie dobrze radzą sobie w budownictwie użyteczności publicznej, w lokalach biurowych czy usługowych.

Systemy HS:

  • posiadająwspółczynnik przenikalności cieplnej Uw < 1,3 W/(m²K)
  • realizowane są na bazie 1-, 2- i 3-torowych ościeżnic
  • mają zoptymalizowany system odprowadzania wody i wodoszczelność do 1050 Pa
  • ważą do 300 kg, w wersji specjalnej do 400 kg (ciężar skrzydła drzwi)
  • posiadają ozdobne okucia
  • gwarantują wysoką przejrzystość, dzięki dużym powierzchniom skrzydeł, sięgającej nawet 9 m²

Materiały do pobrania

Test Materiały do pobrania.

Nasze najpopularniejsze modele