Sprawdź nasze aktualności! Zapoznaj się z wpisami

Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe — ozdoba budynku i ochrona wnętrz

Kiedy decydujesz się na żaluzje fasadowe oprócz wysokiej funkcjonalności zwracasz uwagę na design produktu. W przypadku osłon tego typu jest on szczególnie ważny, ponieważ stanowi nierzadko najbardziej wyeksponowany element fasady. Dobrze, aby żaluzje fasadowe pasowały do architektury budynku, jego charakteru oraz elewacji i innych detali wykończeniowych.

żaluzje fasadowe Raszyn

Jednak głównym zadaniem, jakie mają do spełnienia żaluzje fasadowe, nie jest tylko designerskie wykończenie domu. Oczekujesz od nich przede wszystkim doskonałych właściwości izolacyjnych przed światłem sztucznym, słonecznym oraz czynnikami atmosferycznymi (mrozem, wiatrem, opadami). W przypadku dużych budynków żaluzje fasadowe działają niczym izolacja. Dodatkowo wpływają na równomierny rozkład temperatury, co z kolei w okresie letnim odciąża klimatyzację i wpływa pozytywnie na koszty utrzymania budynku. Co ważne, żaluzje fasadowe sprawdzą się również, jako dodatkowy element podnoszący bezpieczeństwo Twojego domu, zwłaszcza podczas nieobecności domowników. Montaż tego typu osłon zewnętrznych jest uzasadniony potrzebami prywatności — stanowi doskonałą barierę oddzielającą wnętrza od ciekawskich spojrzeń i buduje intymność.

Żaluzje wpływają także na zmniejszenie hałasu, co jest istotne zwłaszcza w przestrzeni miejskiej.

Eleganckie żaluzje fasadowe — zalety systemu

Żaluzje fasadowe, jakie oferujemy w ostatnim czasie cieszą się rosnącą popularnością. Ten trend można wytłumaczyć na kilka sposobów:

  • zaciemniają zewnętrzne otwory okienne i szklane fasady
  • są płynnie sterowane (otwieranie i zamykanie) w zakresie 90 i 180 stopni dają możliwość komfortowego ustawienia stopnia przenikania światła do wnętrza
  • obniżają poziom hałasu
  • mają lekką i prostą konstrukcję aluminiową,
  • są łatwe w montażu
  • możesz sterować nimi automatycznie lub ręcznie
  • współpracują z systemem automatyki pogodowej
  • do ich produkcji stosuje się wysokiej klasy powłoko lakierniczych odporne na czynniki atmosferyczne

Co otrzymujesz, wybierając naszą firmę?

Nasze rolety to najlepsze produkty dostępne na rynku. Decydując się na zakup u nas, dostajesz gwarancję jakości na długie lata. Dostępne w ofercie rolety fasadowe posiadają liczne certyfikaty. Nasz wykwalifikowany personel pomoże Ci w wyborze odpowiedniego produktu – dopasowanego do Twoich potrzeb.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Jeżeli masz pytania – napisz do nas!

Zapraszamy także do naszej placówki znajdującej w mieście Raszyn.

Materiały do pobrania

Test Materiały do pobrania.

Nasze najpopularniejsze modele