Kredyty firmowe


Wiele firm rozpoczynających swoją działalność dąży do szybkiego rozwoju. W tym celu potrzebne są większe środki finansowe, których na początku funkcjonowania firmy z oczywistych względów jeszcze nie ma. Z pomocą przychodzą banki i to zarówno dla działalności jednoosobowych, jak i spółek. Aby sfinalizować przyszłe inwestycje w firmie, najczęstszą drogą ku temu jest zaciągnięcie kredytu.

Aby otrzymać taki kredyt musimy, jako właściciel firmy, spełnić kilka warunków. Po pierwsze należy założyć konto w banku lub je po prostu mieć wcześniej założone. Następnie musimy złożyć wniosek online lub w placówce. Otrzymamy listę dokumentów potrzebnych do wydania decyzji. Taką informację otrzymamy drogą email. Za pomocą dedykowanego wniosku trzeba dostarczyć dokumenty również online lub do odpowiedniej placówki. Po tych wszystkich działaniach musimy już tylko czekać na decyzję banku i w przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku o kredyt pieniądze trafią na nasze konto. Kredyty firmowe to często jedyna szansa na rozwój firmy i zakup sprzętu potrzebnego do realizacji zadań.

Większość banków oferuje maksymalną wysokość kredytu do 200 tysięcy złotych. To od nas zależy, czy ta kwota będzie wydana na rozwój firmy czy na bieżące wydatki. Spłata kredytu jest możliwa w jednym z banków nawet w 84 ratach. Wszystko jest zależne od możliwej kwoty miesięcznej, którą będziemy w stanie uiszczać do banku. Kolejny z banków oferuje 3 miesięczną karencję w spłacie rat. Jedynie odsetki będą obowiązywać w tym okresie. Jest to bardzo ciekawa opcja, dająca szansę na kumulację zysków potrzebnych do wymaganych rat w późniejszym terminie. Jeśli wszystkie formalności będziemy załatwiać, online również pieniądze możemy otrzymać w tej formie, bez wychodzenia z domu. Po podpisaniu umowy i wcześniejszym pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, pożyczkę otrzymamy nawet do 15 minut. Większość banków nie pobiera opłaty za rozpatrzenie wniosku, a prowizja za udzielenie pożyczki waha się od 0%-5%. Kredyty firmowe to bardzo dobry pomysł, jeśli wcześniej sprecyzowaliśmy w jakim celu będzie on wykorzystany.

Odwiedź nas: https://your-choice.com.pl